Kontakt - Warszawa

ul.Głębocka 98A,
Warszawa 03-287

+48 22 7515503

Dodatkowe informacje:
godziny otwarcia: pon-pt: 8:00-16:00

Dział Performance:

Oferujemy fachową naprawę oraz regenerację turbosprężarek i sprężarek w Warszawie. Do współpracy zapraszamy warsztaty samochodowe z całego województwa mazowieckiego oraz kontrahentów z zagranicy. Najważniejsze jest dla nas dobro klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby cały czas usprawniać proces regeneracji i napraw.

Pierwszy oddział naszej firmy otwarty w stolicy cały czas prężnie się rozwija, oferując kompleksowe wsparcie z zakresu regeneracji i sprzedaży sprężarek oraz turbosprężarek. Nasz zespół składa się z fachowców, którzy mają specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w zakresie naprawy wyżej wymienionego asortymentu.

Regeneracja turbin Warszawa

Jako serwis i dystrybutor znanych i cenionych marek, zapewniamy skorzystanie z wyrobów doskonałej jakości. Wykorzystujemy turbiny i części czołowych producentów na rynku:IHI Turbo, Garrett Advancing Motion, BorgWarner, BMTS Technology czy Mitsubishi Turbocharger. Dobra jakość jest dla nas na wagę złota. Nie szukamy dróg na skróty, a każde zlecenie traktujemy z należytą starannością i precyzją. Zlecenia wykonujemy terminowo, mając na względzie cenny czas klientów.